Takhle by díky očním implantátům mohl za pár let vypadat náš běžný den. Co na to říkáte?

Blízká budoucnost je lákavá a děsivá zároveň..sight vision

07. 09. 2012 v 13:30

Podívejte se na krátký film od Izraelských absolventů školy Umění a Designu Erana May-raze a Daniela Laza, který ukazuje, jak by mohla vypadat naše budoucnost, a to již za pár let. Video sleduje den v životě inženýra firmy Sight System používajícího Sight, kontaktním čočkám podobné zařízení vložené přímo v očích.

Muž s tímto zařízením dělá všechno, hraje hry, pomáhá mu vařit, nebo vybrat to správné oblečení na rande. Tyto "aplikace" jsou zábavné a většina znás by si dokázala představit, jak je denně používá.

Dděsivější část filmu přichází, když hlavní postava začne používat aplikaci "Wingman"(parťák), která mu radí co na radne říkat. Jakmile na to dívka přijde, znechuceně odchází, což muže nezastaví, nabourá se do jejích implantátů, přebere kontrolu na její myslí a.. no podívejte se sami.

Může se to zdát neuvěřitelné, ale na podobné technologii již pracuje Google, projekt se jmenuje Google Glass a Sergei Brin(39), jeden z spoluzakladatelů Googlu již brýle běžně nosí..

Čeká nás zajímavá budoucnost..

Komenty

PRETTY BETTY5 fotografií

AD
OMG

Neuvěřitelné fotky, bezruký lukostřelec na paraolympiádě porazil své "jen" na vozík upoutané soupeře.5 fotografií

wow!

Víte jak vypadají slečny v Pražském kabaretu Darling? Zatraceně sexy!5 fotografií

shit

Podívejte se na nejlepší fotky "betonáčů" v Praze.5 fotografií

!!!

Jak zaparkovat auto v obýváku? V desátém patře! Víme jak na to!5 fotografií

AD
hm..

Miliónové útraty v restauracích, nejluxusnější auta, jachty a nejdražší oblečení.. takhle si žijí rozmazlené děti boháčů.5 fotografií

Kampaň za krásnější holuby odstartovala na Benátském bienále!5 fotografií

Další články »