Facebooková generace zuří! Jak mohli vyhrát komunisti, ptá se.

Komunisté zabodovali hlavně v Karlovarském a Ústeckém kraji.novinky.cz

13. 10. 2012 v 20:39

Naprosto nečekaný a zdrcující výsledek, tak by se dal popsat názor mladých lidí na výsledek voleb, ve kterém s přehledem vyhrála ČSSD, těsně následována KSČM.

Mladí lidé si tuto záhadu nedokáží vysvětlit, například JájInkA PájíČkovo Nováčková na facebooku píše "vubec to nechapu proc ty komunisti posrani vyhrali!!!! to je upe v hajzlu, nesla sem volit a priste taky nepudu dopadlo by to uplne stejne, stehju se pryc!!!!!"

Tomíček Havránků má jiný názor: "Absolutně to nechápu, hodil jsem tam prázdnou obálku, tak jak mohli vyhrát komouši?", Jiří H. má podobný problém: "todle vubec nedava smysl dopice, sel sem volit a hodil sem tam pretrhlej listek cssd, to samy spousta mejch kamaradu,, tak kde kurwa vzali tolik hlasu?"

Student vysoké školy Pavel Bunda se výsledům nediví k volbám napsal toto "Haha, seru na nějaký volby, včera jsem dobře zakalil a v sobotu jsem se z toho léčil ))) stejne se ještě pár let budu užívat na vejšce, takže mě tohle nezajímá."

Účast ve volbách byla 36%, mezi důchodci, jichž je v Čechách skoro 3 milióny byla mnohonásobně větší. Soudruzi.. dopočítejte si to samy.

 

Komenty

PRETTY BETTY5 fotografií

AD
Teq

6 zajímavých a jedna šokující pravda o Tequile!5 fotografií

Další články »